E bija e akuzon gjithmonë; Gent Zenelaj rregullon gabimin ‘live’ në program!

 
E vogla e shtëpisë në familjen Zenelaj, duket se ka një ankesë për babain e saj të famshëm, dhe nuk ka nguruar aspak t’ja shprehë hapur babi Gentit diçka që ajo nuk pëlqen tek ai.

Teksa e sheh çdo natë nga ekrani, Aria katër vjeçare ka një ankesë në drejtim të të atit që ka të bëjë më faktin se ai nuk i flet së bijës nga ekrani.

Në puntatën e së hënës në “Dance Ëith Me”, Genti i kërkoi Alketës pak minuta për t’ja kushtuar të bijës, duke ja plotësuar dëshirën për t’i folur asaj nga ekrani.

“Alketa meqë ishim tek fëmijët, të lutem mund ta shfrytëzoj 3 minuta produksionin tënd që të bëj një përshëndetje të vogël sepse ajo më akuzon gjithmonë se nuk i flas nga ekrani dhe gjithmonë më shan se vjen vonë dhe nuk e di ku ishe. Është Aria, vajza ime katër vjeç. Aria, zemra babit të dua shumë. Babi është në punë dhe do vijë për pak të të lexojë një përrallë”; i tha Zenelaj të bijës e cila me siguri është gëzuar shumë teksa ka parë babin duke I folur nga ekrani.Reagimi i John Travoltës kur pa të shoqen në një skenë intime me Tom Cruise!
Cher, trup perfekt në moshën 73 vjec: “ O Zot, sa e urrej plakjen“!!
“Doja të dilja në TV”, i riu hedh nga kati i 10-të djalin e mitur
Rrëfehet shefi që zëvëndësoi ( për pak) Renaton: Dashuria që humba prej kuzhinës!
Një person shumë special për të e shoqëron Soni Malaj në prapaskenë!
Rrëfehet shefi që zëvëndësoi ( për pak) Renaton: Dashuria që humba prej kuzhinës!
Anthony Joshua rimerr titujt në peshat e rënda: “Jam mësuar të hedh djem përtokë”
Video/ Pritjet e Strakoshës dhe kartoni i kuq i Cuadrado i shkaktojnë Juventus humbjen e parë sezonale

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com