Një person shumë special për të e shoqëron Soni Malaj në prapaskenë!

Skena ka emocione të mëdha, pavarësisht sesa i “stërvitur“ mund të jesh me të. Artistët këtë e dijnë dhe e provojnë gjatë gjithë kohës. Por kur ke një mbështetje, dikë special aty pranë, cdo gjë bëhët me e thjështë. Dhe Soni Malaj ka një mbështetje shumë të fortë në prapaskenë: vajzën e saj, Ana dhe të ëmën.

Ana e shoqëroi edhe pak përpara se të interpretonte baladën “Shije tradhëtie“; ajo është rritur tashmë aq sa t`I japë të ëmës kurajo, e t`I ofrojë qetësinë që I nevojitet. Ku ka më bukur se kaq!

“Shije tradhtie“ është një prej këngëve më të mira në garë këtë vit, dhe pretendente e fortë për cmimin e madh!


Gratë e Vlorës që mbijetojnë duke prodhuar sapun tradicional
FOTOT: Të gjithë sytë te Ivanka Trump në Davos
Horrori: Mamaja mbyt për vdekje tre fëmijët e vegjël, teksa iu këndonte
Cili është identiteti hebraik dhe përse ende historia e kërkimit të tij mbetet ende një mister?
Video/ Shikoni çfarë goli i anullohet Luftëtarit: arbitri Bastari i jep një pikë Kukësit
Camilla Parker flet për herë të parë për largimin e Meghanit dhe Harry-t!
Kate Middleton dhe fundi me pala me print leopard që veshi gjatë vizitës në qendrën për fëmijë!
Duro i tërbuar me lojtarët e Kukësit pas barazimit: “Janë disa që mendojë se janë dikushi”

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com