Cher, trup perfekt në moshën 73 vjec: “ O Zot, sa e urrej plakjen“!!

Cher nuk ka ndërmend të dorëzohet. Artistja e famshme shfaqi një fizik perfekt në performancën e vet më të fundit. Kush mund ta besonte se ky është trupi I një 73 vjecareje?

“ O zot sa e urrej plakjen! E urrej faktin që mosha kalon. Ndonjëherë pyes veten nëse njerëzit më duartrokasin sepse jam akoma gjallë apo sepse ende arrij të hyj në kostumet e mia skenike“, u shpreh ajo gjatë koncertit në Zyrik në muajin tetor. Ndërkohë së fundi këndoi në New York, në Madison Square Garden, ku i befasoi të gjithë me vitalitetin e vet dhe sigurisht, edhe formën fizike!Sekreti i një forme te tille, sic thotë, është palestra, ku kalon 5 ditë të javës duke bërë ushtrime intensive me një trajner personal.
Gratë e Vlorës që mbijetojnë duke prodhuar sapun tradicional
FOTOT: Të gjithë sytë te Ivanka Trump në Davos
Horrori: Mamaja mbyt për vdekje tre fëmijët e vegjël, teksa iu këndonte
Cili është identiteti hebraik dhe përse ende historia e kërkimit të tij mbetet ende një mister?
Video/ Shikoni çfarë goli i anullohet Luftëtarit: arbitri Bastari i jep një pikë Kukësit
Camilla Parker flet për herë të parë për largimin e Meghanit dhe Harry-t!
Kate Middleton dhe fundi me pala me print leopard që veshi gjatë vizitës në qendrën për fëmijë!
Duro i tërbuar me lojtarët e Kukësit pas barazimit: “Janë disa që mendojë se janë dikushi”

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com