Reagimi i John Travoltës kur pa të shoqen në një skenë intime me Tom Cruise!

John Travolta dhe Kelly Preston kanë lidhur kurorë që në 1991-shin dhe konsiderohen si një prej cifteve më jetëgjatë të Hollivudit. Por Travolta vetëm tani ka rrëfyer tronditjen që kishte pësuar kur ka parë skenën intime të xhiruar mes të shoqes dhe Tom Cruise për filmin Jerry Maguire.

Kishin qenë të dy në kinema, dhe ai ishte shokuar krejt, sepse ajo nuk ia kishte përmendur xhirimin e një skene të tillë dhe aktorit i kishte ardhur fare e papritur. “ Nuk e kupton as vetë sa e cuditshme mund të jetë deri në momentin kur gjendesh në atë situatë. Ti nuk e di cfarë skene pason, dhe vetëm kur sheh gruan tëndë në atë pozicion me një koleg. Është keq fare. Nuk ia kisha idenë c`më priste“, është shprehur ai.

Aktori e bëri këtë rrëfim në emisionin The Late Late Show me James Corden. John e tha hapur se mezi e kapërcyer atë skenë, sidomos atë momentin kur e shoqja i kërkonte Tom Cruise “ të mos ndalonte kurrë së i faluri kënaqësi“.
Gratë e Vlorës që mbijetojnë duke prodhuar sapun tradicional
FOTOT: Të gjithë sytë te Ivanka Trump në Davos
Horrori: Mamaja mbyt për vdekje tre fëmijët e vegjël, teksa iu këndonte
Cili është identiteti hebraik dhe përse ende historia e kërkimit të tij mbetet ende një mister?
Video/ Shikoni çfarë goli i anullohet Luftëtarit: arbitri Bastari i jep një pikë Kukësit
Camilla Parker flet për herë të parë për largimin e Meghanit dhe Harry-t!
Kate Middleton dhe fundi me pala me print leopard që veshi gjatë vizitës në qendrën për fëmijë!
Duro i tërbuar me lojtarët e Kukësit pas barazimit: “Janë disa që mendojë se janë dikushi”

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com