“Duhet të jem pedo”, eskorta 2,000$ nata pranon se i dërgoi foto nudo 13 vjeçarit
Një ‘kërcimtare ekzotike’ ka pranuar së fundmi pas konfrontimit se i ka dërguar foto nudo një djali 13 vjeçar, edhe pasi u zbulua se punonte si eskortë/prostitutë e shifrave të larta, mbi 2000 dollarë nata.

Bethany Edgecombe, e cila në rrjetet online quhej Blondie Australia, u kap duke i dërguar mesazhe të pamoralshme një adoleshenti disa muaj më parë madje e kishte nxitur atë të “mos i trego mamasë” për bisedën e tyre të ngarkuar seksualisht kur ai ishte vetëm 13 vjeç.
20 vjeçarja nga Australia, i kishte kërkuar djaloshit që të shkonte në banjo teksa ishte në kinema me prindërit që më pas “të të tregoj se çfarë do të të bëj”.
Policia austrialiane e Queensland po vazhdon hetimet ndaj saj për të parë nëse ka shkelur ligjin.
Një tjetër eskortë tha se “ajo punon në një nga bordellot më të mira në Melbourne”, raportonte rrjeti news.com


Video/ Dybala, një numër 10 edhe në muzikë: show i Joya në piano me të fejuarën
Festimi ‘narkotik’ i Fowler, më provokuesi i historisë: ja kush janë në podiumin e polemikave
“Të vdekurit janë nëpër rrugë, qeveria të bëjë diçka”: apeli i dhimbshëm i lojtarit të Lazios
FSHF e detyruar nga UEFA të luajë kampionatin: në mesin e majit vendosen për 3 variantet e menduara
“Aventuriere” i pergjigjen Florjan Binajt pas komentit te tij ne Instagram!

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com