FOTOT: Kopjuan filmin “Titaniku”, vërshojnë komentet e shikuesve
Seriali i njohur “EastEnders” shënoi një episod shumë interesant një ditë më parë më 17 shkurt 2020. Por ajo që shkaktoi zhurmë mediatike ishte ngjashmëria që vunë re shikuesit në një nga skenat, duke e cilësuar si të kopjuar nga filmi i famshëm “Titanic”.
“Nuk kuptova nëse po shikoja Eastenders apo Titanik”, ishin disa nga komentet në Twitter. “Sot ishte një skenë pothuajse identike me Titanik”, vijon një tjetër koment. “Më shijoi shumë të shikoja Titanik, ironizon një nga komentet.
Sipas shikuesve nga ngjashmëria e dy skenave ishte e pamundur mos të kujtoje pjesën ku Jack është në rrezik dhe Rose mundohet ta shpëtojë.(TheSun)
Video/ Dybala, një numër 10 edhe në muzikë: show i Joya në piano me të fejuarën
Festimi ‘narkotik’ i Fowler, më provokuesi i historisë: ja kush janë në podiumin e polemikave
“Të vdekurit janë nëpër rrugë, qeveria të bëjë diçka”: apeli i dhimbshëm i lojtarit të Lazios
FSHF e detyruar nga UEFA të luajë kampionatin: në mesin e majit vendosen për 3 variantet e menduara
“Aventuriere” i pergjigjen Florjan Binajt pas komentit te tij ne Instagram!

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com