Gruaja që priti 41 vite për të humbur virgjërinë, merr lajmin e mrekullueshëm
Një grua e cila ka pritur plot 41 vite për të humbur virgjërinë, ka marrë lajmin e mrekullueshëm 1 vit pas martese.
Amanda McCracken, një shkrimtare nga Kolorado, në vitin 2014 në një emision ku ishte e ftuar tha se ishte ende në pritje të partnerit ideal për jetën e saj, të cilit do t’i falte virgjërinë.
Sot, 42-vjeçe, ajo ka zbuluar se një vit pas martese është në pritje të fëmijës së saj të parë.
Në një postim në rrjetet sociale ajo ndau me miqtë virtualë ngjarjen e mrekullueshme që po i ndryshon krejtësisht jetën.
“Më në fund profecia e gjyshes po përmbushet”, shprehej ajo.


Video/ Dybala, një numër 10 edhe në muzikë: show i Joya në piano me të fejuarën
Festimi ‘narkotik’ i Fowler, më provokuesi i historisë: ja kush janë në podiumin e polemikave
“Të vdekurit janë nëpër rrugë, qeveria të bëjë diçka”: apeli i dhimbshëm i lojtarit të Lazios
FSHF e detyruar nga UEFA të luajë kampionatin: në mesin e majit vendosen për 3 variantet e menduara
“Aventuriere” i pergjigjen Florjan Binajt pas komentit te tij ne Instagram!

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com