“Pas Brexit”, kryeministri britanik firmos divorcin me bashkëshorten
Kryeministri i Britanisë, Boris Johnson pas divorcit të Britanisë me Evropën i ka dhënë fund dhe martesës së tij me Marina Wheeler, me të cilën nuk bashkëjetonte prej dy vitesh.

Mediat vendase raportojnë se shefi i qeverisë britanike nuk bashkëjetonte me Marinën që prej vitit 2018 pas mosmarrëveshjeve për pasurinë. Çifti ishin të martuar prej 25 vitesh dhe kishin sëbashku 4 fëmijë
Ndërkohë këtë të martë në Londër është zhvilluar dhe seanca dëgjimore, ku nuk ishin prezent asnjëri prej tyre, ku gjyqtarja Sarah Gibbons i dha leje Marinës për të aplikuar për një dekret absolut e cila do ti jepte fund martesës së tyre.
Në këtë seancë është vendosur se Marinës i takon 4 milion paund nga pasuria e Boris Johnson por ende nuk është bërë asgjë zyrtare.


Video/ Dybala, një numër 10 edhe në muzikë: show i Joya në piano me të fejuarën
Festimi ‘narkotik’ i Fowler, më provokuesi i historisë: ja kush janë në podiumin e polemikave
“Të vdekurit janë nëpër rrugë, qeveria të bëjë diçka”: apeli i dhimbshëm i lojtarit të Lazios
FSHF e detyruar nga UEFA të luajë kampionatin: në mesin e majit vendosen për 3 variantet e menduara
“Aventuriere” i pergjigjen Florjan Binajt pas komentit te tij ne Instagram!

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz,njoftime lokale pune, trajnime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2019 www.newzmagnet.com