Video/ Super Messi nxjerr KO Napolin: 2-0 për Barcelonën

Napolit I duhej një fitore në Barcelonë për të shkuar në cerekfinale, por duket se do të ndjekë fatin e Juventus larg Champions League pas dy golave të pësuara në 25 minuta. Barcelona vuajti në minutat e para, ku skuadra e Gattuso mund ta ndëshkonte, por pastaj Lenglet qartësoi situatën me golin e avantazhit në minutën e 10, në një goditje të saktë me kokë.
Napoli e ndjeu goditjen, për më tepër që në kampin tjetër ka shumë kualitet. Messi është dëshmia e diferencës mes dy skuadrave, me golin spektakolar të shënuar mes 5 fanellave të kaltra që e rrethonin, madje edhe duke qenë I rrëzuar.


E pësoi si Bayern në finalen e Champions me Manchester, Cungu: “Nuk është fundi i botës”
Video/ Dramë kurbinase në Elbasan: Hapoel Beer Sheva përmbys Laçin me dy gola në shtesë
“Shpresova vetëm të ishin në ditën Jo”: Martini pranon gabimet e Teutës e evidenton supremacinë e Granadës
Video/ Granada ‘shpërthen’ në Niko Dovana: poker Teutës që del jashtë Europa League
“Karrigia e tij është bosh”: dhimbja e nxënësve dhe kolegëve për shuarjen e mësuesit nga Pogradeci prej Covid 19!

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz, njoftime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2020 www.newzmagnet.com