Ishte infektuar me koronavirus, ndërron jetë policja shtatzënë në Kosovë

Ngjarje e trishtë në Kosovë. Tre ditë më parë në Kosovë ka ndërruar jetë një police shtatzënë. Kjo e fundit ndërroi jetë, pasi u infektua me koronavirus.
Mediat vendase shkruajnë se e ndjera për një kohë u trajtua në Kralevë të Serbisë, po nuk arriti të fitonte betejën ndaj COVID-19.
Policja shtatzënë shërbeu për një kohë të gjatë në Stacionin e Policisë në komunën e Shtërpcës. Të shtunën e kaluar ajo u përcoll për në banesën e fundit.
Ndërkohë, javët e fundit në Kosovë është rritur ndjeshëm numri i të infektuarve dhe viktimave.
Që prej fillimit të shpërthimi të pandemisë në Kosovë e deri tani, janë regjistruar 341 viktima dhe 10.419 të infektuar.


SHBA, akuza për pesë kinezë dhe dy malajzianë për krime kibernetike
I vuri bombën nën makinë, si e ndoqi për tetë kilometra me biçikletë “killeri” nga Bosnjë-Hercergovina
Lajçak: Çfarë u bisedua sot në Bruksel mes Kosovës dhe Serbisë
Shifra në ulje në Kosovë, tre të vdekur, 43 raste me COVID-19
Erdogan-Greqisë: Nuk do të lejojmë askënd të burgosë Turqinë!

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz, njoftime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2020 www.newzmagnet.com