FOTOT: Ish-e fejuara e Berlusconit, tani lidhet me një femër (historia që ka trazuar Italinë)
Francesca Pascale për 9 vite ka qenë e fejuara e Silvio Berlusconit.
Ata u ndanë pak muaj më parë, pasi Berlusconi nisi një lidhje me një deputete të partisë së tij.
Pas lidhjes së re, mediet italiane shkruan se Berlusconi i dha ish-të fejuarës 20 milionë euro, për ndarje konsensuale.
Por, ndërsa kjo histori ishte “harruar”, Pascale ka përfunduar sërish në faqet kryesore të mediave italiane.
Kjo, për shkak se ajo është fotografuar duke kaluar pushimet me këngëtaren 55-vjeçare Paola Turci.
Këngëtarja italiane ka qenë e martuar dhe është divorcuar kohët e fundit.
Dy femrat e famshme italiane janë fotografuar duke shkëmbyer puthje me njëra-tjetrën dhe duke dalë disa herë nga shtëpitë e njëra-tjetrës.
Kjo histori ka trazuar rrjetin në Itali, për faktin se deri pak muaj më parë ato ishin të lidhura me meshkuj, ndërsa tani fare papritur kanë nisur një lidhje lesbike.(TemA)

Francesca Pascale gjate pushimeve me kengetaren Paola Turci

Francesca Pascale gjate pushimeve me kengetaren Paola Turci

Francesca Pascale gjate pushimeve me kengetaren Paola Turci

Francesca Pascale me kengetaren Paola Turci

Francesca Pascale me kengetaren Paola Turci

Francesca Pascale me kengetaren Paola Turci

Berlusconi me ish-te dashuren Francesca Pascale

Berlusconi me ish-te dashuren Francesca Pascale

Berlusconi me ish-te dashuren Francesca Pascale

Berlusconi me ish-te dashuren Francesca Pascale

Berlusconi me ish-te dashuren Francesca Pascale

Berlusconi me ish-te dashuren Francesca Pascale

Berlusconi me ish-te dashuren Francesca Pascale

Berlusconi me ish-te dashuren Francesca Pascale

Berlusconi me ish-te dashuren Francesca Pascale

Francesca Pascale

Francesca Pascale

Francesca Pascale

Berlusconi me ish-te dashuren Francesca Pascale

Berlusconi me ish-te dashuren Francesca Pascale

Berlusconi me ish-te dashuren Francesca Pascale

Berlusconi me ish-te dashuren Francesca Pascale


E pësoi si Bayern në finalen e Champions me Manchester, Cungu: “Nuk është fundi i botës”
Video/ Dramë kurbinase në Elbasan: Hapoel Beer Sheva përmbys Laçin me dy gola në shtesë
“Shpresova vetëm të ishin në ditën Jo”: Martini pranon gabimet e Teutës e evidenton supremacinë e Granadës
Video/ Granada ‘shpërthen’ në Niko Dovana: poker Teutës që del jashtë Europa League
“Karrigia e tij është bosh”: dhimbja e nxënësve dhe kolegëve për shuarjen e mësuesit nga Pogradeci prej Covid 19!

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz, njoftime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2020 www.newzmagnet.com