Armina Mevlani poston foton me bikini dhe zbulon tatuazhin në vithe, ndjekësit: Ku e ke burrin? Përgjigjia: Po e mbaj larg
Blogerja Armina Mevlani është një ndër personazhet më të komentuara të showbizit për jetën e saj. Blogerja numëron shumë ndjekës në rrjetet sociale ku dhe është shumë aktive dhe nuk nguron të ndajë me ta foto dhe video nga jeta e saj.

Së fundmi, Armina ka zgjedhur t’u përgjigjet disa pyetjeve në Instastory nga ndjekësit duke na zbuluar dhe tatuazhin që mban në vithe.
“Çfarë lexon tato që ke mbrapa”, shkruan një prej tyre. Ndërkohë Armina ka zgjedhur t’i përgjigjet dhe të zbuloj se në të pasmet e saj shkruhet: Lexon frazën “La dolce Vita”.
Por në shumë pyetje që ndjekësit i kanë drejtuar Arminës nuk kishte si të mungonte dhe pyetja rreth partnerit të saj, Shkëlzen Berisha.
“Ku e ke burrin? Nuk del me të fareee”, shkruan ndjekësja në Instastory-n e Arminës duke i kujtuar se nuk poston foto me partnerin e saj.
Blogerja është përgjigjur duke u shprehur se Instagramin e përdor për punë. “Instagrami i im është i fokusuar në mode dhe lifestyle. Dua ta mbaj jetën private disi larg”, përgjigjet ajo.


E pësoi si Bayern në finalen e Champions me Manchester, Cungu: “Nuk është fundi i botës”
Video/ Dramë kurbinase në Elbasan: Hapoel Beer Sheva përmbys Laçin me dy gola në shtesë
“Shpresova vetëm të ishin në ditën Jo”: Martini pranon gabimet e Teutës e evidenton supremacinë e Granadës
Video/ Granada ‘shpërthen’ në Niko Dovana: poker Teutës që del jashtë Europa League
“Karrigia e tij është bosh”: dhimbja e nxënësve dhe kolegëve për shuarjen e mësuesit nga Pogradeci prej Covid 19!

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz, njoftime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2020 www.newzmagnet.com