Më i bukuri i Turqise shkëmbeu komente me Eva Muratin dhe fansat kaq deshën!

Can Yaman ( mezi presim gjithmonë ta themi se është me origjinë shqiptare), I bëri një super koment Eva Muratit, dhe kushedi sa vajza tani do të donin të ishin në vendin e saj! Moderatorja kishte  komentuar dy emoji në videon e tij të fundit, duke lavdëruar kështu pjesëmarrjen e tij në serialin më të ri dhe Can ia ktheu me dy emoji që mund të “përkthehen” si “Faleminderit, yll!”.Menjëherë fansat nisën nga aludimet dhe pop resin për të parë nëse interesimi i aktorit të suksesshëm do të zgjatet më tej! Can aktualisht është dukë intepretuar në serialin “Bay Yanlis”, së bashku me aktoren Ozge Gurel. Sipas disa burimeve online, që prej korrikut të këtij viti, ylli i ekranit turk është “single”.


E pësoi si Bayern në finalen e Champions me Manchester, Cungu: “Nuk është fundi i botës”
Video/ Dramë kurbinase në Elbasan: Hapoel Beer Sheva përmbys Laçin me dy gola në shtesë
“Shpresova vetëm të ishin në ditën Jo”: Martini pranon gabimet e Teutës e evidenton supremacinë e Granadës
Video/ Granada ‘shpërthen’ në Niko Dovana: poker Teutës që del jashtë Europa League
“Karrigia e tij është bosh”: dhimbja e nxënësve dhe kolegëve për shuarjen e mësuesit nga Pogradeci prej Covid 19!

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz, njoftime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2020 www.newzmagnet.com