Lori e mbajti fjalën, ia plotësoi dëshirën Luanës!

Përpara pak kohësh, Luana Vjollca e ftoi publikisht në celjen e sezonit të ri të “Shiko kush Luan”. Lori Hoxha premtoi se do të ishte aty, dhe e mbajti fjalën.“Dikush më tha se nëse komenton dëshirën tënde në këtë foto, ajo bëhet realitet”, pat shkruar trashëgimtarja e Top Channel dhe Luana i qe përgjigjur menjëherë:: “Të vish te emisioni i parë”.

Përmes një fotoje, Lori e tregoi se do te jete aty në puntatën e parë të emisionit. “Sa mirë të jesh këtu sërish”, ka shkruar ajo, duke rikujtuar kështu sesi sezonin e parë ka qenë në panelin e ftuarve bashkë me të motrën, Sarën.

“Shiko kush Luan” rikthehet në ekran në 26 shtator pas disa muajsh ndërprereje per shkak te Covid 19.


E pësoi si Bayern në finalen e Champions me Manchester, Cungu: “Nuk është fundi i botës”
Video/ Dramë kurbinase në Elbasan: Hapoel Beer Sheva përmbys Laçin me dy gola në shtesë
“Shpresova vetëm të ishin në ditën Jo”: Martini pranon gabimet e Teutës e evidenton supremacinë e Granadës
Video/ Granada ‘shpërthen’ në Niko Dovana: poker Teutës që del jashtë Europa League
“Karrigia e tij është bosh”: dhimbja e nxënësve dhe kolegëve për shuarjen e mësuesit nga Pogradeci prej Covid 19!

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz, njoftime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2020 www.newzmagnet.com