Kroi e vizitoi mami Bietën në punë dhe ia zbukuroi ditën!

Vetëm për një ditë, stafit të “Ftesë në pesë” iu shtua “një gazetar i ri”, vizita e të cilit e ka gëzuar shumë moderatoren.
 
 
Me pak fjale nje dashuri ky kostumi eee??? Edhe mua pelqeu shume 😍
A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on Sep 8, 2020 at 9:20am PDT
 Kroi ishte tek puna e mamit sot, dhe dihet sesa kënaqësi mund të të falin momente të tilla të vecanta, kur mes ngarkesës së cilës ke mundësinë ta heqësh lodhjen në ato pak momente duke pasur pranë fytyrën më të dashur. “1 gazetar i ri në zyrën e “Ftesë në 5”. Surpriza e bukur e ditës”, ka shkruar Bieta në krah të fotove të postuara në rrjette sociale, pa e fshehur aspak kënaqësinë që i fali prania e vogëlushit të saj, i cili nuk i dihet, mbase më vone zgjedh të ecë në gjurmët e prindërve!
 
 
1 gazetar i ri ne zyren e “Ftesë ne 5” 😍Surpriza e bukur e dites ❤️
A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on Sep 17, 2020 at 4:52am PDTE pësoi si Bayern në finalen e Champions me Manchester, Cungu: “Nuk është fundi i botës”
Video/ Dramë kurbinase në Elbasan: Hapoel Beer Sheva përmbys Laçin me dy gola në shtesë
“Shpresova vetëm të ishin në ditën Jo”: Martini pranon gabimet e Teutës e evidenton supremacinë e Granadës
Video/ Granada ‘shpërthen’ në Niko Dovana: poker Teutës që del jashtë Europa League
“Karrigia e tij është bosh”: dhimbja e nxënësve dhe kolegëve për shuarjen e mësuesit nga Pogradeci prej Covid 19!

Rreth Nesh


NEWZMAGNET eshte magneti juaj per lajme nga bota dhe vendi, argetim, showbiz, njoftime, etj
Te gjitha te rejat e fundit do ti gjeni tek ne!
Per me shume informacion ose per aplikime, na kontaktoni ne newzmagnet@gmail.com
Ju Mirepresim!

  • Copyright © 2020 www.newzmagnet.com